TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm üreticilerle ve aynı zamanda çeşitli yabancı üreticilerle olan sıkı ilişkileri sayesinde, hem Tekirdağ ‘da hem de Türkiye’deki  müşterilerine en güvenilir ve verimli hizmeti sunan Çelikel İnşaat ve Sanayi Ürünleri Ltd. Şti.”Modern yapı tekniği ile birlikte yapı fiziğinin gereksinimlerini yerine getirecek bilgi ve tecrübeye sahip bir firma konumunda bulunuyor.

 

Proje yönetimi konusunda müşteri odaklı çalışan Çelikel İnşaat ve Sanayi Ürünleri Ltd. Şti. uzman ekibi tarafından incelenen projelerde, müşterilerin isteklerini dikkate alıyor.Uygulamaları, üretim ve uygulama aşamasına göre Kaliteli ve Özenli bir şekilde en kısa sürede hazırlanıyor.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın, sektöründe saygın ve marka değeri yüksek firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde en doğru en uygun çözümler ve geniş ürün-hizmet yelpazesi ile hızlı en etkin şekilde karşılayan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Çelikel İnşaat ve Sanayi Ürünleri Ltd. Şti.sorumlusu Zeki Çelik,müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan  Çelikel ailesinin vazgeçilmez ilkesini: “Uygulama öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.” şeklinde açıklıyor.

 

“Firma politikası, müşterilerine sadece hizmet satmak üzerine kurulmamış, bunun yerine çalışmaların her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, iletişim gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri “anahtar teslim” projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir.”diyerek şirketin prensiplerini dile getiren Çelik,sözlerine şu sözlerle nokta koyuyor:

 

“Bu konulardaki çalışmalarıyla firmamız öncü bir kuruluş olarak günümüz teknolojisine en uygun bir şekilde çalışmalarına halen Tekirdağ ‘da üç şubesiyle hizmete devam etmektedir.Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek ilkemizdir.”