TR / EN

ONDULINE ZİGANA TILE
Şimdi Çatılarınızı Yenilemenin Tam Zamanı.

Ürün Avantajları

Estetik

Hafif

Su geçirimsiz

Hızlı uygulama

Paslanmaz, kirlenmez, bakım gerektirmez

Uzun ömürlü

10 yıl su geçirimsizlik garantisi

ONDULINE ZİGANA TILE CAN BE USED ON A WİDE RANGE OF BUİLDİNGS ONDULINE ZİGANA TILE, BİREYSEL KONUTLARDAN TOPLU KONUTLARA, KURUMSAL BİNALARDAN TİCARİ BİNALARA, ENDÜSTRİYEL BİNALARDAN KIRSAL YAPILARA KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDE GÜVENLE KULLANILABİLİR.

ONDULINE ZİGANA TILE levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin birleşiminden oluşmaktadır. Geleneksel Zigana formatının sıralı gölgelendirilmesiyle parçalı bir görünüme sahip olan ZİGANA TILE, yenilikçi tasarımı ile doğru bir uygulama sonrasında çatınıza son derece estetik bir görüntü kazandırır.

"Zigana Tile ile şimdi çatılarınızı yenilemenin tam zamanı."

Eski, yıpranmış ve akan çatıları aktarmak yerine Zigana Tile ile yenilenmiş çatınızın keyfini çıkarın.

Çatı ve cephe malzemesi olarak uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ZİGANA TILE, Onduline Avrasya garantisiyle üretilmektedir. Siz de hemen zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmeye başlayın!
 

Çevrecilikte Yüksek Standart

ONDULINE ZİGANA TILE sistemi uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartlarını karşılama konusunda yüksek niteliklere sahiptir.

Hızlı ve Kolay Uygulama

ONDULINE ZİGANA TILE levhaları hafif olmaları sebebiyle kolayca çatıya çıkarılır ve uygulanır. Uygulama için levhanın istenilen boyutta kesilmesi için bir falçata, çivi ve çekiç yeterlidir.

Hafif

Yeni yapılan çatılar ya da  yenilemeler için sadece 4 kg /m2'lik ağırlığıyla son derece hafiftir.

Su Geçirimsiz

Mükemmel bir su geçirimsizliğe sahiptir, en zor iklim koşullarına dahi dayanıklıdır. Paslanmaz, kirlenmez ve bakım gerektirmez.

Ses İzolasyonu (Yutuculuk)

Ses yutuculuk değeri ortalama 40 dB'dir.

Yüksek Mekanik Dayanım

ONDULINE ZİGANA TILE levhaları bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Bu özel yöntem ile levhalar daha dayanıklı hale getirilmiştir.